روغن ضد اگزما

روغن ضد اگزما (درماتیت) پسوریاسیس


درمان اگزما، رفع خشکی پوست، درمان سوختگی پای اطفال، درمان زخم بستر و زخم‌های ترمیم ناپذیر، درمان التهاب بعد از اپیلاسیون، درمان التهاب بعداز لیزر موهای زائد

 جهت خرید شماره #222*6655* را شمارگیری فرمایید

ژل ازونه

ژل های ازونه


ژل های ازونه بر پایه ی آلوئه ورا می توانند با اکسیژن رسانی به بافت مو و انرژی دهی به فولیکول مو (بوسیله ازون) و رساندن پروتئین های گیاهی به موهای صدمه دیده بعنوان بهترین روش کراتینه و اکسیژنه کردن مو در نظر گرفته شود.

همچنین این ژل ها با ماساژ دادن کف سر و جذب اکسیژن و پروتئین ها باعث تقویت فولیکول مو و در نتیجه مانع ریزش مو و افزایش ضخامت مو خواهند شد.

 جهت خرید شماره #222*6655* را شمارگیری فرمایید

كرم آنتي ايجينگ

كرم آنتی ايجينگ Ultimate O3٥٠گرمی، ارگانیک، هربال، اوزونه، جوانساز، روشن کننده، آبرسان سرشار از اسیدهای آمینه نادر، اسیدهای چرب ضروری گیاهی و پروتئین‌های طبیعی گیاهی (فیتوپروتئین‌ها) که عامل اصلی تغذیه رسانی به پوست می‌باشد که همزمان با اکسیژن رسانی کافی به لایه‌های پوست باعث کلاژن سازی پوست و قوام بخشی به پوست های شُل وافتاده می‌گردد.

ازونه بودن این محصول علاوه بر تحریک کلاژن‌ها باعث ترمیم و بازسازی پوست‌های آسیب دیده می شود و روشن کننده پوست کدر نیز می‌باشد.

 جهت خرید شماره #222*6655* را شمارگیری فرمایید

کرم دور چشم

کرم دور چشم Ultimate O3


30گرمی، ارگانیك، هربال، اوزونه، ضد چروک قوی، جوانساز، روشن کننده دور چشم، آبرسان
این فرمولاسیون بر اساس فرمول داروهای گیاهی ابن سینا از عصاره ی گیاهان نادر و روغن های صد درصد خاص و ارگانیك به صورت فوق اشباع شده با ازون تهیه شده است.
دارای انرژی حیاتی پوزیترونی و اكسیژن رسانی به لایه های زایای پوست است و باعث روشن شدن پوست تیره اطراف چشم می گردد.
به دلیل دارا بودن اسید های چرب ضروری و پروتئین های گیاهی ( فیتوپروتئین ها) عامل اصلی تغذیه كامل به اطراف چشم و باز شدن چین و چروك های پا کلاغی اطراف چشم می گردد.

 جهت خرید شماره #222*6655* را شمارگیری فرمایید

خمیر دندان

خمیر دندان Ultimate O3


٥٠گرمی، ارگانیک، هربال، اوزونه، جوانساز، روشن کننده، آبرسان سرشار از اسیدهای آمینه نادر، اسیدهای چرب ضروری گیاهی و پروتئین‌های طبیعی گیاهی (فیتوپروتئین‌ها) که عامل اصلی تغذیه رسانی به پوست می‌باشد که همزمان با اکسیژن رسانی کافی به لایه‌های پوست باعث کلاژن سازی پوست و قوام بخشی به پوست های شُل وافتاده می‌گردد. ازونه بودن این محصول علاوه بر تحریک کلاژن‌ها باعث ترمیم و بازسازی پوست‌های آسیب دیده می شود و روشن کننده پوست کدر نیز می‌باشد.

به بالای صفحه بردن